Matrace 1+1 zdarma v Ostravě

Matrace 1+1 zdarma v Ostravě

Velice zajímavou kategorií, kterou byste neměli v naší nabídce přehlédnout je kategorie matrace 1+1 zdarma, kde naleznete velký výběr matrací, které jsou dodávány po dvou kusech za cenu jedné. U některých je možné místo dvou matrací 80×200 nebo 90×200 koupit jednu matraci 140×200, 160×200 nebo 180×200. Záleží na vás, jestli chcete mít dvě samostatné matrace nebo jednu velkou.

Při výběru jedné velké matrace pamatujte na to, že pokud je mezi partnery velký váhový rozdíl, bylo by lepší pořídit si dvě matrace samostatně, neboť ten těžší partner rychleji proleží svou část matrace a pokud budete mít jednu velkou matraci, musíte ji vyměnit celou, ovšem u dvou matrací vyměníte pouze jednu.

K žádaným matracím, které patří do kategorie matrace 1+1 zdarma je matrace Ibiza, což je kvalitní pětizónová matrace, jejíž jádro tvoří kvalitní Flexifoam pěna. Speciální antibakteriální pěna na povrchové vrstvě matrace dokáže zamezit tvorbě bakterií. Z jedné strany má matrace tuhost 2 (střední), která je vhodná pro ženy, z druhé strany má matrace tuhost 3 (tvrdá) ta je vhodná pro muže.

Velmi žádanou je také sedmizónová matrace Malaga, jejíž nosné vrstvy tvoří kombinace studené a líné viscoelastické pěny. Oranžová nosná vrstva tvarovaná do masážních nopů je tvořena z líné paměťové pěny obohacené o sojový extrakt. Použitím této pěny se snižuje protitlak matrace na ležící tělo. Zelená nosná vrstva tvarovaná do masážních nopů, je tvořena z kvalitní studené pěny s přídavkem Aloe vera, která má přiznivý vliv na pokožku. Jádro matrace tvoří studená pěna, která je provzdušněna otvory zaručujícími ventilaci a změkčení matrace v oblasti ramen.

Novinkou v kategorii 1+1 matrace zdarma je zdravotní matrace Fox. Její jádro tvoří elastická a prodyšná pěna Flexifoam. Luxusní matrace Fox nabízí možnost volby profilace – Classic nebo Wellness a volbu výšky – 14 cm, 20 cm nebo 24 cm. Profilace Classic se vyznačuje rovnou línou bio pěnu, která je ideální, pokud upřednostňujete rovnou plochu matrace. Rovná plocha s línou pěnou dokonale zkopíruje každou křivku vašeho těla. Profilace Wellness se vyzačuje línou bio pěnu s masážním nopkováním, které napomáhá optimálnímu prokrvení pokožky a zároveň má jemný masážní efekt na páteř i na páteřní svalstvo a na pokožku.

Nejprodávanější matrace, které jsou k dostání v akci 1+1 zdrama si můžete vyzkoušet na naší prodejně v Ostravě.

Zobrazit kompletní nabídku: matrace 1+1 zdarma >>