Matrace s línou paměťovou pěnou

Matrace s línou paměťovou pěnou

Matrace z líné paměťové pěny patří zcela určitě mezi nejprodávanější z naší nabídky.  Líná paměťová pěna se díky speciálnímu složení dokáže přesně přizpůsobit tvaru těla a vytvořit tak oporu páteře v té nejideálnější poloze. Kombinací různých tuhostí paměťové pěny se docílí maximální přizpůsobení páteři všech polohách spánku (na zádech, na boku apod.) nebo jen při běžné relaxaci.

Jednotlivé zóny matrace z líné pěny účelně vyrovnávají zatížení způsobené jednotlivými částmi našeho těla. Hlavní funkce této matrace do postele spočívá v tom, že když je matrace zatížena, vzduch v buňkách matrace se přesune do sousedních buněk a takto se pěna elegantním způsobem okolo Vašeho těla přizpůsobuje. Jakmile se pak následně zatížení uvolní, pěnová „paměť“ zachovává krátkou chvíli tvar před navrácením se do jejího původního stavu.

Mezi nejprodávanější matrace z líné pěny patří například matrace Sofia. Matrace Sofia se vyznačuje jádrem složeným ze dvou studených pěn různých tuhostí, což umožňuje volbu tužší a měkčí strany. Promyšlený vlnkovitý řez jádra ideálně rozloží váhové zatížení a zajistí dokonalou propustnost vzduchu. Líná pěna tvarovaná do nopů příjemně masíruje svaly a napomáhá k prokrvení pokožky v průběhu spánku. Tato vrstva je rozdělená do sedmi anatomických zón. Nopy nadzvedávají potah a tím odvětrávají prostor mezi jádrem matrace a potahem.

Náročnější zákazníci pak vybírají například matrace Calipo Maxi nebo Atlantu. Matrace Calipo Maxi představuje vysokou třídu v oblasti zdravotních matrací. Jádro této matrace je vyrobeno ze studené pěny. Ložná plocha je z líné pěny o dvou tuhostech s použitím 3D technologie, která v sobě spojuje skvělou bodovou elasticitu, vysokou průchodnost vzduchu a masážní efekt. Těchto vlastností je dosaženo speciální technologií, a to skladby pěn různých typů a hustot ve 3 osách. Atraktivní design a skvěle vyvážené vlastnosti jsou ještě znásobeny vizuálním efektem. Tato matrace je vhodná a určena pro zákazníky s obtížemi krční a bederní páteře.

Zdravotní matrace Atlanta je kvalitní sedmizónová matrace, jejíž jádro tvoří tvrzená polyuretanová pěna s příčnými otvory, které zaručují dokonalou vzdušnost. Horní vrstvy matrace jsou oboustranně tvořeny viscoelastickou pěnou odlišných tuhostí tvarovanou do masážních nopů v sedmi zónách. Zákazník si tak může vybrat tvrdost, která mu vyhovuje. Nopy z líné pěny napomáhají prokrvení pokožky a uvolnění svalů. Tato vrstva je rozdělená do sedmi anatomických zón. Nopy také nadzvedávají potah a tím odvětrávají prostor mezi jádrem matrace a potahem.

Zajímavou kategorii tvoří matrace memory s vrstvou líné pěny na povrchu. Tyto matrace jsou vysoce kvalitní a jsou tvořeny z polyuretanového jádra pěny ECOCELL a líné viscoelastické pěny, která se přizpůsobí každé části vašeho těla a poskytne mu ideální oporu tam, kde je to potřeba. Pěna ECOCELL je materiál 100% antialergenní a antibakteriální. Potah matrací tvoří kvalitní prošívaná textilie Aloe Vera, který je tvořen hladkou jednolícní pleteninou příjemného omaku. Potah AloeVera obsahuje extrakt z Aloe Vera Barvaensis z rodu liliovytých, který se uvolňuje postupně a umožňuje dokonalou relaxaci během spánku.

Typické rozměry pro matrace z líné pěny jsou: 80×200, 90×200, 100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200 cm.

Zobrazit kompletní nabídku: matrace z líné pěny >>