Bezpečně a rychle dopravíme zboží nejen po Ostravě

Bezpečně a rychle dopravíme zboží nejen po Ostravě

Doprava nábytku v Ostravě

 

Objednané postele, matrace, rošty a příslušenství dopravíme rychle a bezpečně přimo k vám domů, nebo si jej můžete osobně vyzvednout na našem skladě v Ostravě.

Osobní odběr zboží na prodejně v Ostravě

Velkou výhodou osobního odběru je časová nezávislost na dopravě.  Osobní odběr je možný na adrese naší prodejny v Ostravě – v pracovní dny od 10 do 17.30 hod. Před vyzvednutím zboží je nutno počkat na náš telefonát s informací, že je zboží připraveno k osobnímu odběru. Osobní odběr je vždy ZDARMA.

Doprava zboží po Ostravě a okolí

Ve smluveném termínu dopravujeme našim zákazníkům objednané zboží vlastními firemními vozidly.  Plánování rozvozů provádíme vždy min. 1 den předem před plánovaným dodáním.  Pokud zákazník nemůže v plánovaný den rozvozu zboží převzít, domluvíme bezproblémů náhradní termín dopravy.

    • Doprava po Ostravě a okolí je pro objednávky nad 10 tis. Kč zcela ZDARMA.
    • Pro objednávky do hodnoty 10 tis. Kč je pro Ostravu a okolí do 30 km účován paušál 249 Kč.
    • V případě dopravy na větší vzdálenost se cena dopravy řídí podmínkami našeho internetového obchodu.

 

Součástí ceny dopravy je přesun zboží za první zavřené dveře. V případě zájmu o možnosti výnosu zboží nás prosím informujte před vytvořením případné objednávky. Kalkulace za výnos zboží se provádí individuálně – dle hmotnosti zboží a místa vykládky.  Služba výnosu závisí na místě určení a manipulačních možnostech a proto ji nelze nárokovat bez předchozí domluvy.