Garantujem nejnižší cenu

Garantujem nejnižší cenu
Ruku na to, že levněji jinde nekoupíte! Nákup postelí, matrací a roštů na naší prodejně INTENA Nábytek  je vždy nejvýhodnější, takže už jinde nemusíte hledat.  A to platí i ve srovnání s nabídkou všech eshopů na internetu.Naším cílem je, aby u nás zákazník levně nakoupil a přitom měl jistotu kvalitního zázemí kamenného obchodu. Na všechny produkty z našeho sortimentu nabízíme zákazníkům garanci nejnižší ceny na českém trhu. V praxi to znamená, že pokud najdete identické zboží u konkurence levněji, tak Vám jej nabídneme za stejnou nebo ještě nižší cenu!  Navíc získáte garanci rychlého dodání, kvalitní servis a jistotu nákupu v ověřeném obchodu s dopravou ZDARMA nebo nízkým dopravným ( dle výše objednávky ).

Pokud si nejste jisti, jestli se cenová garance týká Vámi vybraného zboží, tak se u nás můžete informovat před uzavřením objednávky a sdělit nám bližší informace o identickém zboží konkurence (např. nižší cenu a odkaz na tohoto prodejce).  Pokud je zboží identické s našim a je levnější, tak vám jej nabídneme za stejnou nebo ještě nižší cenu!

Pozn:  konkurenční obchod musí být funkční se standartními obchodními podmínkami (nastávají případy kdy prodejci prezentují zboží s nízkou cenou jen kvůli reklamě a přitom jej vůbec nejsou schopni dodat)