Dětské postele z masivu v Ostravě

Dětské postele z masivu v Ostravě

Pokud jste z Ostravy a okolí a sháníte novou dětskou postel, tak právě pro vás jsme připravili velkou nabídku kvalitních dětských postelí z masivu, ze které si určitě vyberete.

Dětské postele z masivu se považují za nejstabilnější a nejkvalitnější formu nábytku pro děti, která je velmi oblíbená. Dětské postele z masivu jsou vyráběny z prvotřídních materiálů, které zajišťují dlouhodobou životnost těchto postelí. Dřevěné dětské postele jsou skvělou volbou pro jakýkoli dětský pokoj, protože jsou vyráběny z kvalitního dřeva výběrové kvality.  Dětské postele se  se vyrábí z borovicového, smrkového a tvrdého bukového dřeva.

Kde v Ostravě koupit kvalitní dětskou postel?

V naší nabídce firmy INTENA Nábytek naleznete jak klasické přírodní dětské postele, tak modely s různým hravým barevným provedením . Pokud v dětském pokoji řešíšíte nedostatek místa, budou ideální dětské postele s úložným prostorem .

U všech dětských postelí naší prodejny INTENA Nábytek garantujeme 100% bezpečnost a zdravotní nezávadnost. Pro nejmenší děti,  máme v nabídce oblíbené dětské postele ze zábranou. Hitem poslední doby jsou jednoznačně dětské postele se skluzavkou a  multifunkční postele se skříní a stolem, které rovněž naleznete na naší prodejně.

Pokud si u nás vyberete vysněnou postel pro děti, budetemít  jistotu, že pro své nejmilejší zajistíte kvalitní spánek a přitom za skvělou cenu.

V naší nabídce najdete postele pro děti předních českých výrobců, jako jsou Domestav, Montero, HP nábytek a Gazel. Jedná se o výrobce dětského nábytku s dlouholetou tradicí a věříme, že s jejich postelemi budete spokojeni. Přijďte se k nám proto podívat, rádi vás uvítáme na naší prodejně v Ostravě.

Zobrazit kompletní nabídku: dětské postele >>