Dřevěné postele z masivu v Ostravě

Dřevěné postele z masivu v Ostravě

Pokud jste z Ostravy a okolí a sháníte novou dřevěnou postel, tak právě pro vás jsme připravili velkou nabídku postelí z masivu, ze které si určitě vyberete.

Dřevěné postele z masivu se považují za nejstabilnější a nejkvalitnější formu nábytku, která je velmi oblíbená. Postele z masivu jsou vyráběny z prvotřídních materiálů, které zajišťují dlouhodobou životnost postelí. Dřevěné postele jsou skvělou volbou pro jakoukoliv ložnici, jsou vyráběny z kvalitního dřeva výběrové kvality. Postele z masivu se vyrábí z borovicového, smrkového, bukového nebo dubového dřeva.

V naší internetové nabídce najdete postele z masivu předních českých výrobců, jako jsou Domestav, BMB nábytek, Montero, HP nábytek a Gazel, Grossmann a Inspirit. Jedná se o výrobce s dlouholetou tradicí a věříme, že s jejich postelemi budete spokojeni.

Ve skupině výrobků postele z masivu můžete vybírat z postelí, které jsou vyrobeny ze smrku. Zde naleznete velmi žádanou manželskou postel Mark, která je vybavena úložnými prostory. Tato postel vyniká krásným designem a vysokou kvalitou zpracování. U této postele můžete volit čelní nebo boční výklop. K posteli je možné dokoupit celou řadu dalšího nábytku, vyrobeného ve stejném designu. Postel Mark máme vystavenou na naší prodejně v Ostravě, kde se na ni můžete podívat. Novější typ postele Mark je postel označovaná jako Mark senior, která vyniká taktéž hlubokým úložným prostorem a zvýšenou lehací plochou, která zajišťuje snadné vstávání.

Dalšími oblíbenými postelemi jsou postele, které patří do nábytkové řady Forlive, především se jedná o postele Valencia, Valencia senior, Merida a Metaxa. Jedná se o postele vyrobené z kvalitního bukového dřeva, které vyniká tvrdostí a odolností proti případnému mechanickému poškození. Tyto postele je možné namořit do různých dezénů. Z těchto postelí naleznete na naší prodejně v Ostravě postel Valencii.

Postele Valencia i Mark můžou být dodány bez úložných prostorů nebo s nimi, a to ve formě zásuvek pod postel. Valencia i Mark senior mají úložné prostory zabudovány.

Další kvalitní bukové postele, které naleznete v naší nabídce, jsou manželské postele Milet, které se vyznačují pevnou a stabilní konstrukcí, zadní čela postelí jsou vyrobeny z masivu o tloušťce 4 cm. Postele se vyznačují značnou tuhostí rámu, do kterého byl použit masivní samonosný střed, čímž byla odstraněna podpěrná noha. Bukové postele Milet mají elegantně řešená čela, která dodají vaší ložnici jedinečný design.

Mezi velmi oblíbené patří také jsou postele z masivu Grossmann. Tyto postele představují spojení klasického moderního vzhledu a kvalitního dílenského zpracování. Postele Grossmann se vyznačují vysokou životností a spolehlivostí, které tvoří hlavní předpoklady pro zdravý spánek. Některé postele Grossmann jsou dodávány včetně matrací a roštů, což ocení především zákazníci, kteří při koupi hledí cenu.

Naše nabídka postelí z masivu je opravdu velká. Dalšími postelemi, které jsou u zákazníků velmi oblíbené, jsou postele z masivu Hippo. Zde naleznete postele vyrobené z masivu smrku i buku. V této kategorii naleznete rovněž postele se zvýšenou lehací plochou, která je čím dál žádanější. Velice oblíbenou postelí z této nábytkové řady je postel Filip senior a to především proto, že její součástí jsou dva smrkové boxy na kterých jsou uloženy rošty, jenž jsou upevněny v rámech s výklopným kováním, které umožňuje volitelnou montáž pro čelní nebo boční výstup. Postel je také vybavena zvýšenou ložní plochou.

Pokud chcete dřevěnou postel, která je k dostání za dobrou cenu, podívejte se do kategorie postele z masivu borovice, kde naleznete velké množství dřevěných postelí za úžasné ceny. Nejprodávanější postel je manželské lůžko Salerno, které je možné nechat namořit na odstín kaštanu nebo ořechu. Pod postel lze dokoupit úložný prostor a k posteli je vhodné umístit noční stolek. Tuto krásnou postel naleznete na naší prodejně.

Pokud dáváte přednost eleganci a romantickému vzhledu určitě se vám zalíbí postele Manon a Maxim. Tyto postele patří k jedničkám na trhu, představují celomasivní proměnlivé postele, které splňují požadavky, co se týká kvality dřeva i vzhledu postelí. Dřevěné postele Manon a Maxim jsou vyráběny jako manželské postele a představují naprostou špičku v oblasti designu a kvality dílenského zpracování. Nohy postelí zakončují speciální kovové prvky, které podtrhují designové provedení této ložnice. Velkou předností těchto postelí je možnost kombinace rámu postelí a čel – základem nabídky je rám postele Manon nebo rám postele Maxim, ke kterým lze volit jedno z osmi nabízených provedení zadního čela. Tyto čela jsou navrženy tak, aby vhodně doplnily rám postele. Čela mají různé tvary a designy ze kterých si vybere každý. Na naší prodejně najdete postel Manon, noční stolek a lavici, které tvoří dokonalou ložnicovou sestavu.

Všechny postele jsou k dostání v klasických rozměrech 160×200 a 180×200, některé postele lze prodloužit na délku 210 či 220 cm. Výběr postelí z masivu je opravdu veliký – od materiálu ze kterého jsou vyrobeny, přes jejich design, výšku ložné plochy a mnoho dalšího. Přijďte se k nám podívat, rádi vás uvítáme na naší prodejně v Ostravě.

Zobrazit kompletní nabídku: postele z masivu >>