Levné postele v Ostravě

Levné postele v Ostravě
Hledáte kvalitní, ale přitom levnou manželskou postel z lamina? Tak právě pro vás máme připravenou širokou nabídku postelí z lamina a dýhy v různých barevných a designových provedeních. Postele z lamina nabízí jednoduché řešení do malých i velkých ložnic.Předností postelí z lamina je velké množství barevných provedení, snadná údržba, příznivá cena a velká variabilita s dalším nábytkem.

Vedle českých výrobců postelí z lamina u nás najdete i postele, které pocházejí z dílny francouzského výrobce.

V případě že hledáte kvalitu za rozumnou cenu a velký výběr prvků, určitě navštivte kategorii Ložnice a postele Bolzano. Postele z této řady se vyznačují pěkným vzhledem a kvalitním provedením, vyrábějí se v krásném dezénu olše, buku a břízy. Postele je možné vybavit úložnými prostory, které jsou v každé ložnici nepostradatelné.

K postelím Bolzano je možné dokoupit další nábytek ze kterého si můžete sestavit krásnou a funkční ložnici. Pokud byste měli zájem vidět tuto krásnou postel na vlastní oči, přijďte nás navštívit na naši prodejnu do Ostravy, zde máme tuto krásnou postel vystavenu.

Dalšími velmi oblíbenými postelemi z lamina jsou postele BMB line. Základní charakteristikou těchto postelí jsou čisté linie, kvalitní provedení a moderní elegantní design. Tyto krásné lůžka je vhodné umístit do novodobých interiérů ložnic. Postele jsou vyrobeny z kvalitního lamina v různých barevných dezénech.

Postele z nábytkové řady BMB line jsou dodávány včetně výškově nastavitelných roštů, kdy hloubka zapuštění nosných patek pod rošty postele od horní hrany postranice je nastavitelná v rozmezí 68 – 143 mm. Jednu z těchto krásných postelí – manželskou postel Karlo – máme vystavenou na prodejně, kde se můžete podívat jak postel vypadá a můžete porovnat vzorky jednotlivých barevných provedení.

Vedle klasických dvoulůžek zde naleznete postele označované jako tandem – tyto postele se vyznačují zvýšenou lehací plochou, možností rozložení a úložnými prostory.

Postel označované jako tandem můžete využít jako pohovkou pro každodenní sezení např. v obývacím pokoji, stejně tak i jako kvalitní jednolůžko, které splňuje ty nejvyšší nároky na zdravý a spokojený spánek. Postele májí v nerozloženém stavu rozměry 90×200, pokud postele rozložíte, získáte plnohodnotné dvojlůžko o rozměru 180 x 200 cm, vhodné pro každodenní spaní. Lehací plochy obou lůžek jsou ve stejné výšce, stejně jako u klasického dvojlůžka. Ve složeném stavu jsou obě matrace umístěny na sobě a při rozložení se přetažením jedné z matrací vytvoří jednolitá lehací plocha. Jednu z těchto postelí – Ester tandem – máme vystavenou u nás na prodejně, kde se na ni můžete podívat popř. si i vyzkoušet jak se postel rozkládá.

Velice zajímavé a oblíbené postele jsou postele Deline, které se vyznačují pěkným designem a kvalitním zpracováním. Postele jsou vyráběny z dřevotřískové desky s kvalitní dubovou dýhou na obou plochách. Mají pevnou a stabilní konstrukci, čela postelí mají tloušťku 37 a 17 mm, postranice 30 mm a jsou opatřeny rádiusovou hranou.

Povrchová úprava je provedena ekologickými, vodou ředitelnými mořidly a lakem. Postele a nábytek do ložnice Deline mohou být namořeny na různé dezény, např. přírodní dub, mahagon, bordó, tmavý ořech nebo třešeň. Díky možnosti barevného provedení si můžete vytvořit krásnou a jedinečnou ložnici v barevném dezénu, který se líbí právě vám. Nábytek Deline je vhodné umístit především do moderního interiéru.

Novinkou v naší nabídce postelí z lamina jsou francouzké postele pocházející z dílny francouzského výrobce. Tyto postele se vyznačují nevšedním designem, pěkným zpracováním a příznivou cenou. Francouzské postele jsou vyráběny z MDF desky v různých dezénech. Na výběr je i nepřeberné množství provedení francouzských postelí. V této kategorii najde postele s vysokým čelem, které působí majestátně, dále zde naleznete postele s úložnými prostory umístěnými buď klasicky z boku či velmi netradičně z čela od nohou postele. Dále zde naleznete postele s nádstavci, na kterých jsou umístěny noční stolky, které nesmí chybět v žádné ložnici.

Výběr postelí z lamina je opravdu široký a věříme, že si z naší nabídky vyberete. Rádi se s vámi setkáme na naší prodejně a zodpovíme veškeré dotazy.

Zobrazit nabídku: ložnice a postele lamino >>