Postele s úložným prostorem v Ostravě

Postele s úložným prostorem v Ostravě

Máte málo místa v ložnici a potřebovali byste více odkládacího místa pro vaše věci? Pokud je vaše odpověď ano, tak právě pro vás jsou nejlepší volbou postele s úložným prostorem.

Postele s úložným prostorem jsou vhodné do menších ložnic, kde úložný prostor využijete především k úschově svých věcí. Stejně tak mohou být umístěny i ve větších ložnicích, kde vám úložný prostor pomůže využít místnost vaší ložnice na maximum.

Postele s úložným prostorem jsou navrženy tak, aby poskytovaly pohodlí a zároveň byly praktické. Jedná se především o postele vyrobené z masivního dřeva nebo o čalouněné postele. U postelí vyrobených ze dřeva je možné vybrat barevné moření, díky tomu můžete postel barevně doladit k nábytku ve vaši ložnici. U čalouněných postelí můžete zase vybírat z velké škály látek.

Přístup k úložnému prostoru může být řešen buď z boku postele nebo od nohou, záleží na tom, jaký zvolíte výklopný rošt. Postele s úložným prostorem bývají vybaveny zvýšenou lehací plochou, pak jsou tyto postele označovány jako postele senior. Pod tímto pojmem si většina lidí představí postele pro starší osoby, které se těžko pohybují a skutečně tyto postele jsou navrženy tak, aby poskytovaly maximální pohodlí při vstávání z postele a největší problém se vstáváním mají právě starší osoby, nicméně tyto postele si získávají stále větší oblibu u mladých lidí, kterým se líbí především moderní design těchto postelí.

Kombinace úložných prostorů a zvýšené ložné plochy je v dnešní době velice oblíbené. Mezi nejoblíbenější zvýšené postele z masivu a s úložným prostorem patří postele Filip, Valencia a Mark.

Postel s úložným prostorem Filip je vyrobena z masivního dřeva a nabízí možnost výběru postele z masivu buku nebo smrku s povrchovou úpravou lak natur. Součástí postele Filip senior jsou dva smrkové boxy se sololakovým dnem. Na těchto boxech jsou uloženy rošty skládající se buď z 16 pevných a 5 vyztužených lamel nebo z 28 pevných a 6 vyztužených lamel. Rošty jsou upevněny v rámech s výklopným kováním, které umožňuje volitelnou montáž pro čelní nebo boční výklop. O bukových postelí jsou smrkové boxy opatřeny bukovými krycími deskami.

Postel Valencia senior je vybavená dvěmi hlubokými úložnými prostory. Výška zvýšené lehací plochy u této postele je 60 cm při použití matrace o výšce 15 cm. Tato postel je vyrobená z buku a lze ji namořit na různé odstíny. Konstrukce této postele je velmi pevná a stabilní, povrch materiálu je hladký a kvalitně opracovaný.

Zvýšená postel Mark senior je vyrobená z masivu smrku s povrchovou úpravou zdravotně nezávadného laku. Tato postel se vyznačuje kvalitním opracováním a nejlépe vynikne v ložnicích, kde se nachází nábytek z masivu smrku v přírodním odstínu.

Dalším typem postelí s úložným prostorem jsou čalouněné postele, jejichž oblíbenost rok od roku stoupá. Úložný prostor bývá přístupný stejně jako u postelí z masivu buď od nohou nebo z boku – záleží na roštu, který je připevněný k posteli.

Velkou předností čalouněných postelí je jejich pohodlí. Čalouněné postele jsou měkké a poskytují naprosté pohodlí a komfort. Na čalouněných postelích s úložným prostorem oceníte jejich jednoduchost, ale zároveň pěkný a moderní design.

Výhodou čalouněných postelí je také možnost velkého výběru s několika látek, díky kterým si čalouněnou postel můžete barevně doladit s vaši ložnicí. Součástí některých čalouněných postelí jsou polštářky a přehozy, které krásně doplňují celkový design postele. Velice oblíbenými jsou v současné době čalouněné postele vyráběné z kvalitní ekokůže.

Zvýšené postele z masivu jsou vyráběny buď jako jednolůžka nebo jako dvoulůžka. Vedle ložnic je můžete využít i k vybavení studentských pokojů či do pokojů pro hosty. Zvýšené postele jsou vyráběny v krásném designu a budou hezkým doplňkem každého interiéru.

Zobrazit kompletní nabídku: postele s úložným prostorem >>