Rozkládací postel DUO na prodejně v Ostravě

Rozkládací postel DUO na prodejně v Ostravě Předchozí Oblíbená postel z masivu... Další Postel s úložným prostorem...

Rozkládací postel DUO na prodejně v Ostravě

Rozkládací postele se patří v součastnosti mezi velké trendy v oblasti moderního bydlení. Největší předností rozkládacích postelí je rychlost jejich rozložení.  Přes den můžete tuto rozkládací postel využít jako pohodlnou pohovku, večer jako plnohodnoté  dvojlůžko. To vše probíhá velmi rychlým způsobem –  zatáhnutím za přední bočnici a jejím vysunutím.

Mezi novinky na trhu rozkládacích postelí lze označit rozkládací postel DUO nebo DUO BOX.  Tato postel je vyrobená z masivního buku se strukturou dřeva moderního parketového designu zvaného buk cink.

Rozkládací postel DUO, masiv buk

Pevnost a kvalitní opracování

Tloušťka použitého materiálu je zde  30 mm (čelo) a 26 mm (bočnice). Díky silné konstrukci bukového masivu je rozkládací postel DUO velmi pevná a stabilní. Nosnost je v rozloženém stavu uváděna výrobcem 2 x 120 kg.

Postel je lakovaná nezávadným ekologickým lakem a nabízí možnost moření v několika krásných dezénech – wenge, ořech, tabák, koňak, karamel, mahagon, třešeň nebo olše. Cena rozkládací postele DUO  je včetně roštů, bez matrací. Do postele je možné umístit půlenou matraci Rivu či Promu, které jsou určeny k této posteli. Pokud nechcete půlené matrace je možné do postele umístit jednu matraci o rozměru 90×200 a jednu o rozměru 80×200.

Rozkládací postel DUO BOX s úložným prostorem

 

Speciálním typem je pak postel DUO BOX s úložným prostorem. Úložný prostor je v této rozkládací posteli řešen ve formě vysouvacích zásuvek – šuplíků. Díky úložnému prostoru v rozkládací posteli máte k dispozici spoustu místa pro uložení lůžkovin nebo například sezóního oblečení.

Pokud máte malý byt, nebo často řešíte problém přespání návštěvy, bude rozkládací postel DUO tím pravým řešením. Neváhejte a přijďte se k nám na rozkládací postel DUO do prodejny v Ostravě osobně podívat!