Postele jednolůžka 90×200 a 80×200 v Ostravě

Postele jednolůžka 90×200 a 80×200 v Ostravě

Nejčastější postelí pro jednu osobu je postel jednolůžko o rozměrech 90×200 nebo 80×200. Postele jednolůžka o této velikosti jsou určeny jak pro děti či studenty, stejně tak je ale mohou využít dospělé osoby či senioři.

Při výběru postele jednolůžka je důležité především to, aby se člověk na posteli netísnil. Postel by tedy měla poskytovat každému dostatek prostoru pro kvalitní spánek a měla by odpovídat velikosti každého člověka. Tedy pro objemnější osoby je lepší pořídit postele 120×200 nebo postele 140×200, které poskytnou dostatek prostoru pro spánek.

Postele jednolůžka mohou být čalouněné, kovové, vyrobené z masivu či lamina v různých barevných provedeních. Záleží pouze na vás, co se vám líbí a čemu dáte přednost. Je také jasné, že při výběru postele pro dítě se nebudete bránit barevným postelím, které nabízí např. nábytek Mia-Line, při výběru postele pro seniora budete spíše volit klasickou dřevěnou postel, nejlépe se zvýšenou lehací plochou a úložnými prostory – to např. nabízí postel Valencia senior či Mark senior.

Z uvedených druhů patří k nejoblíbenějším postele jednolůžka z masivu. Kromě standartního provedení v přírodním odstínu, lze některé postele namořit do různých odstínů, nejčastěji se jedná o hnědé odstíny, ale v poslední době je stále větší poptávka po bílých postelích z masivu, zvláště do dívčích dětských pokojů.

Dřevěné postele 90×200 jsou vyráběny jako klasická jednolůžka, navíc mohou být opatřeny zásuvkami pod postel, které nabízejí praktický úložný prostor pro uložení nejrůznějších věcí. Některé postele 90×200 jsou vyráběny se zabudovanými úložnými prostory. Postele 90×200 jsou vyráběné i jako zvýšené postele nebo postel s horním spaním.

Oblíbenými jednolůžky jsou postele z nábytkové řady Hippo, která je tvořena několika různými modely, které je možné umístit jak do ložnic, tak i do studentských či dětských pokojů. Do řady postelí Hippo patří především postele z masivu smrku o síle 2 cm s povrchovou úpravou přírodního laku, který je ekologický a zdravotně nezávadný. Postele z této řady jsou zákazníky pořizovány především pro studenty či starší osoby.

Velmi oblíbenou postelí, která je umísťována především do dětských pokojů je postel Sendy, velkou předností je její variabilita – dokoupením doplňujících prvků lze tuto postel z masivu zvýšit nebo přestavět na poschoďovou. Patrovou postel lze zase zpětně snížit nebo rozložit na dvě klasické postele. Postel je velmi pevná, její nosnost je až 120 kg a je vhodná jak do dětských, tak i do studentských pokojů.

Dalšími žádanými postelemi jsou postele Domino (především pro děti), Víkend, Drew-131, Salerno, Ester tandem, Hanny a mnoho dalších postelí, které naleznete v naší nabídce. Rádi Vám s výběrem postele pro vaši ratolest, maminku či tatínka rádi poradíme. Přijďte nás navštívit do naší prodejny v Ostravě :)

Zobrazit kompletní nabídku: postele jednolůžka >>