Oblíbená postel z masivu Evita 6

Oblíbená postel z masivu Evita 6 Předchozí Dřevěné postele z masivu v... Další Rozkládací postel DUO na...

Oblíbená postel z masivu Evita 6

Manželská postel z masivu Evita 6 představuje jednu z nejprodávanějších postelí v naší nabídce a proto jsme ji nově vystavili na naší prodejně v Ostravě. Tato postel z masivu je určená pro zákazníky, kteří hledají neotřelý design oblého charakteru a vysokou kvalitu dílenského zpracování. Dřevěná postel Evita 6 je vyrobena z masivního bukového dřeva v průběžném provedení. Evita 6 představuje kombinaci zajímavého designu, velmi vysoké kvality a precizního zpracování.

Celkové provedení této postele z masivu se vyznačuje elegantním zajímavým designem.  Prohnutý vzhled čela u hlavy působí harmonicky a uhlazeně, výplň čela je odlehčena pomocí tří „kostiček“ ve vnitřním průhledu. Moderní zaoblené provedení nohou dává posteli Evita 6 punc pevnosti a stability. Všechny hrany postele jsou dokonale zakulaceny tak, aby byl povrch dokonale hladký a příjemný na dotek.

Zvýšená postel Evita 6 má výšku rámu 50cm nad zemí a díky tomu je vhodná i pro seniory. Je standardně vyráběná ve dvou základních provedeních 160×200 a 180×200 cm a lze ji objednat i v prodloužené délce 210 cm nebo 220 cm nebo také v atypické šířce ( cenu zakázkového provedení sdělíme na dotaz ).