Jak správně vybrat postel a matraci

Poradíme jak vybrat postel

Na naší prodejně v Ostravě naleznete ca 30 typů manželských dvoulůžkových postelí, jednolůžek nebo dětských postelí. Odborný personál vám je připraven poradit se správným výběrem a doporučit model ideální přímo podle vašich požadavků.  Některé obecné rady při výběru postele si můžete přečíst přímo v článku.

Zobrazit článekZobrazit článek
Doporučíme vhodnou matraci

K vyzkoušení je u nás více než  ca 50 modelů matrací různých cenových kategorií. V nabídce máme ekonomické matrace v akci, oblíbené matrace 1+1 zdarma nebo luxusní matrace exkluzivní kvality a dlouhé životnosti. Naši pracovníci jsou připraveni pomoci vám s výběrem té nejideálnější matrace. Hlavní zásady  při výběru nové matrace si můžete přečíst přímo v článku.

Zobrazit článekZobrazit článek
Poradíme jak vybrat rošt do postele

Do každé postele je potřeba umístnit správný rošt.  Rádi vám při výběru doporučíme ideální pevné, polohovací nebo elektrické motorové rošty. Někteří zákazníci preferují silné laťové rošty, většina však dává přednost moderním lamelových roštům v různých variantách provedení. Zajímavé informace a rady při výběru rotů do postele si můžete přečíst přímo v článku.

Zobrazit článekZobrazit článek