Motorové elektrické rošty do postele v Ostravě

Motorové elektrické rošty do postele v Ostravě
Zvažujete pořídit si motorový rošt a nevíte jaký vybrat? Motorových nebo-li elektrických roštů je velké množství, v zásadě je ale můžeme dělit na jedno a dvou motorové.Základní rozdíl mezi těmito rošty je v tom, že jednomotorové rošty mají upevněný zakrytovaný motor přibližně ve středu roštu, kdežto dvoumotorové rošty mají upevněn jeden motor v oblasti hlavy a druhým v části nohou.Motorový rošt je vhodný do každé postele, u které je ve spodní části dostatek místa pro pohyb motoru.

Motorový rošt je skvělým řešením do každé ložnice

Zvláště výhodné je pořídit ho, pokud v ložnici trávíte více času např. čtením či relaxací.  Samotné ovládání polohování může být řešeno drátově nebo bezdrátově s plynulým nastavením polohy zvlášť pro oblast hlavy a zvlášť pro část nohou. Rozsah nastavení poloh bývá různý a od polohy v leže je možno některé rošty nastavit až do polohy v sedě. Jednotlivé motorové rošty do postele obsahují podle kvality 28-42 lamel, upevněných v rámu pomocí speciálních pouzder.

Mezi nejprodávanější motorové rošty patří Double expert moto, který je vybaven 28 bukovými lamelami uložených v gumových výkyvných pouzdrech. Tento lamelový rošt má pro zvýšení komfortu v oblasti hrudníku pět lamel s nastavitelnou tuhostí dle požadavku uživatele. Lamelový rošt je opatřen elektromotorem, který zajišťuje polohování hlavy a nohou. Tento rošt je vhodný jako podklad pro matrace s vysokou kopírovatelností (např. latexové matrace ). Nosnost roštu do 120 kg.

Další velmi prodávaný je elektrický rošt Duostar Motor, který vám zajistí pohodlný odpočinek ve vaší ložnici. Změkčení frézováním lamel v ramenní oblasti zajišťuje správnou oporu páteře při poloze na boku. Rošt obsahuje středový stabilizační popruh pro zvýšení stability a nosnosti roštu. Pružné lamely uložené ve dvojicích v kaučukových pouzdrech jsou rozložené do 5 anatomických zón. Posuvnými objímkami lze nastavit individuální tuhost v bederní části. Foliovaná povrchová úprava lamel usnadní údržbu roštu. Tento rošt je vhodný pro matrace z líné pěny, studené pěny a sendvičové nebo latexové matrace.

Ať už si vyberete jakýkoli motorový rošt, každý vám zajistí pohodlné čtení a maximální odpočinek.

Kam dál ? Pro podrobnější informace k jednotlivým modelům přejděte na nabídku: motorové elektrické rošty >>