Dětská postel Sendy

Dětská postel Sendy Předchozí Dětské postele Mia Další Postel s úložným prostorem...

Dětská postel Sendy

Postel Sendy se vyznačuje vysokou kvalitou zpracování a velkou nosností.  Sendy je vyrobena z masivního smrkového dřeva. Díky své vysoké nosnosti je vhodná pro studenty, děti,  ale i pro vybavení interiéru např. penzionu.

Vzhled a design

Rám postele Sendy je vyroben z masivního smrkového dřeva. Povrchová úprava je provedena zdravotně nezávadným vodouředitelným ekologickým lakem. Mezi přednosti použitého smrkového dřeva patří také dobrá pevnost a dlouhá trvanlivost.

Všechny hrany a rohy jsou z důvodů bezpečnosti pečlivě opracovány.

Celkový dojem této postele z masivu působí jednoduše, vzdušně a zároveň má svoje kouzlo pro užitnou a estetickou hodnotu. Postel můžete umístit jak do dětského či studentského pokoje,tak do jakéhokoli interiéru a snadno tak vytvoříte vašim dětem prostor pro bezpečný a klidný spánek

Pevnost a skvělá kvalita celkového provedení

Tlouška použitého smrkového masivu je u bočnice 2,5 cm, výška bočnice 14 cm, čela postele tvoří hlavní nosné nohy o průřezu 5,5 cm x 10 cm. Postel tedy bez problémů unese i 130 kg vážicího dospělého člověka. Rohový spoj bočnic a čela je řešen velmi pevně – pomocí hlavních spojovacích šroubů a dřevěných kolíků. Z vnější části jsou viditelné spojovací okrasné šrouby.

Proč tedy zvolit právě postel  Sendy?

Tato krásná postel vynikne jak ve studentském i dětském pokoji, tak v jakémkoli jiném interiéru. Dokoupením druhé postele a spojovacího dílu (na výběr ze dvou rozměrů) je možno vytvořit poschoďovou – patrovou postel. Postel je po smontování dostatečně pevná a stabilní díky kvalitě a tvrdosti dřeva ze kterého je vyrobena. Nosnost postele je 130 kg.