Vyklápěcí – výklopné rošty v Ostravě

Vyklápěcí – výklopné rošty v Ostravě

Pokud si pořizujete postel s úložnými prostory, které chcete využívat k uskladnění peřin či jiných lůžkovin, je nutné pořídit si do této postele výklopné rošty. Výklápěcí rošty jsou velmi praktickým pomocníkem v ložnici. Umožňují velice pohodlné řešení přístupu do úložného prostoru postele a šetří místo.

Výklopné rošty jsou dvojího druhu – čelní a boční. Volba roštu záleží na tom, jaký rošt je pro vás vhodnější. Pokud máte malou ložnici a postel z jedné strany přiraženou u zdi určitě budete volit buď dva rošty s čelní výklopy nebo jeden s čelním a druhý s bočním výkopem. Vyklápění roštů je zajištěno mechanickým systémem, u komfortnějších roštů se využívají písty.

Kvalitní vyklápěcí rošt má mít alespoň 28 lamel

Velkou předností roštu s čelním výklopem je i to, že je ve většině případů opatřen systémem pro manuální polohování hlavy a nohou. To tedy znamená, že se z výklopného roštu stává zároveň rošt polohovací, který vám dopřeje intenzivnější relaxaci.

Vyklápěcí rošty obsahují podle kvality 15 až 42 integrovaných lamel. Způsob uchycení jednotlivých lamel do roštu je nejčastěji pomocí umělohmotných pouzder, které zajišťují, aby rošt nevrzal a dostatečně absorboval působící zatížení.

Nejprodávanější rošt s bočním výklopem je Double Klasik BV, tento rošt je vybaven 28 lamelami, které jsou uloženy ve výkyvných gumových pouzdrech. Lamelový rošt Double klasik BV má pro zvýšení komfortu v oblasti hrudníku pět lamel s nastavitelnou tuhostí dle požadavku uživatele, středový popruh pak zajišťuje zvýšenou stabilitu roštu. Rošt je opatřen bočním plynovým systémem zdvihu lamel a tím umožňuje přístup do úložného prostoru. Nosnost roštu do 130 kg.

Pokud sháníte rošt s čelním výklopem, možná vás osloví Double Praktik N, který patří k velice oblíbeným roštům. Tento rošt je možné polohovat v oblasti hlavy a nohou. Rošt má 28 lamel uložených v gumových výkyvných pouzdrech, anatomické uspořádání lamel má příznivý vliv na polohu těla při spánku. Lamelový rošt je opatřen polohováním, které má 13 poloh v oblasti hlavy a 5 poloh v oblasti nohou. Rošt je opatřen plynokapalinovými vzpěrami, které umožňují vyklopení roštu v oblasti nohou a tím umožňují přístup do úložného prostoru. Nosnost roštu je do 130 kg.

Zobrazit nabídku: vyklápěcí-výklopné rošty >>